Tokat Seyahat Otobüs Bileti 444

sıkça sorulan sorular

Biletimi nasıl satın alabilirim?

Biletlerinizi otogar yazıhanelerimizden, şehiriçi şubelerimizden veya internet üzerinden satın alabilirsiniz. Araç kalkış saatinden 12 saat öncesine kadar biletlerinizi açık bilete dönüştürebilirsiniz.


Biletimi Nasıl Tehir Edebilirim?

Biletinizi ileri bir tarihe tehir etmek için bizi arayabilir ya da herhangi bir şubemize giderek tehir etmek istediğiniz gün ve saate biletinizi alabilirsiniz.


İnternetten aldığım bileti nasıl tehir edebilirim?

İnternet üzerinden aldığınız biletlerinizi yine internet üzerinden açık bilete dönüştürebileceğiniz gibi, şubelerimizi aryarakta bileti dilediğiniz gün ve saate tehir edebilirsiniz.


Rezervasyon yaptırırken biletimi kalkış öncesi bir saate kadar almam söyleniyor ve telefon numaram isteniyor. Neden?

Çünkü, rezervasyon işlemi sadece belli bir saate kadar size o yerin opsiyon edilmesidir. Rezerve etmiş olduğunuz yer siz bileti rezervasyon saati dolana kadar size aittir. Siz değerli müşterilerimize bazı durumlarda ulaşmamız ya da rezervasyon bitim saatinizde halen biletinizi almadıysanız sizi arayıp bu durumu teyit etmemiz gerekebiliyor. Bu yüzden dolayı sizden telefon numaranızı istiyoruz.


Rezerve ettiğim yeri başkasına satmışlar. Neden?

Rezervasyon yapılırken size verilen saate kadar biletinizi almazsanız ve bu yer bilet satış sistemi tarafından otomatik olarak iptal edilirse, bu yer o saatten sonra boş olduğu için Türkiye'nin herhangi bir yerindeki şubemiz tarafından veya internette online bilet satış sisteminde boş olarak görülüp satın alınabilir. Bu yüzden dolayı rezervasyon saati uygulamasına yolcularımızın önemle dikkat etmesini rica ederiz.


Firmanızla ilgili bir görüş, şikayet veya önerimi size nasıl iletebilirim ?

Internet sitemiz ana sayfasında halkla ilişkiler bölümünden bize her türlü görüş, istek ve önerinizi gönderebilirsiniz.

Iphone ve Android
Uygulamasını
indirmek için tıklayınız.